FIFA - World Cup Groups - Outright

Group A Outrights - Winner 14 Jun 10:00 +4
Group A Outrights - To Qualify 14 Jun 10:00 +4
Group A Outrights - Straight Forecast 14 Jun 10:00 +4
Group A Outrights - Dual Forecast 14 Jun 10:00 +4
Group B Outrights - Winner 15 Jun 10:00 +4
Group B Outrights - To Qualify 15 Jun 10:00 +4
Group B Outrights - Straight Forecast 15 Jun 10:00 +4
Group B Outrights - Dual forecast 15 Jun 10:00 +4
Group C Outrights - Winner 16 Jun 05:00 +4
Group C Outrights - To Qualify 16 Jun 05:00 +4
Group C Outrights - Straight Forecast 16 Jun 05:00 +4
Group C Outrights - Dual Forecast 16 Jun 05:00 +4
Group D Outrights - Winner 16 Jun 08:00 +4
Group D Outrights - To Qualify 16 Jun 08:00 +4
Group D Outrights - Straight Forecast 16 Jun 08:00 +4
Group D Outrights - Dual Forecast 16 Jun 08:00 +4
Group E Outrights - Winner 17 Jun 07:00 +4
Group E Outrights - To Qualify 17 Jun 07:00 +4
Group E Outrights - Straight Forecast 17 Jun 07:00 +4
Group E Outrights - Dual Forecast 17 Jun 07:00 +4
Group F Outrights - Winner 17 Jun 10:00 +4
Group F Outrights - To Qualify 17 Jun 10:00 +4
Group F Outrights - Straight Forecast 17 Jun 10:00 +4
Group F Outrights - Dual forecast 17 Jun 10:00 +4
Group G Outrights - Winner 18 Jun 10:00 +4
Group G Outrights - To Qualify 18 Jun 10:00 +4
Group G Outrights - Straight Forecast 18 Jun 10:00 +4
Group G Outrights - Dual Forecast 18 Jun 10:00 +4
Group H Outrights - Winner 19 Jun 07:00 +4
Group H Outrights - To Qualify 19 Jun 07:00 +4
Group H Outrights - Straight Forecast 19 Jun 07:00 +4
Group H Outrights - Dual Forecast 19 Jun 07:00 +4
Loading Bet slip...
Tennis (6)
Camila Giangreco Campiz v Maria Lourdes Carle
Live 1-1
Eleni Kordolaimi v Carla Lucero
Live 1-1
Polansky P / Shapovalov D v Lindstedt R / Skugor F
Live 0-1
Nika Kukharchuk v Alexa Ryngler
Live 0-1
Johanna Konta v Anastasia Pavlyuchenkova
Live 1-0
Saigo Y / Yoshitomi A v Guerrero Alvarez E / Maristany Zuleta De Reales G
Live 1-0
Ice Hockey (3)
Buran v Ceng Tou
52:54 3rd Period 4-2
Bars Kazan v Molot-Prikamie
57:58 3rd Period 1-2
HK Dinamo St.Petersburg v HC Khimik Voskresensk
40:00 Intermission 2-0
Volleyball (1)
Izmir B Kulubu Youth Women v Doga Koleji Youth Women
0:00 Live 2-2